<script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-34408214-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); </script>

Juvelieru Apmācība

• Meistarklases juvelieriem

Piedāvājam apmācības juvelieru meistarklašu jeb kursu formātā. Meistarklašu būtība balstīta un teorētisko un praktisko juveliera aroda zināšanu ieskata, kas nozīmē, ka esam radījuši iespēju izmēģināt roku dažādās juvelieru apmācības tematikās, vai vienkārši pabūt kopā ar radošiem cilvēkiem un izmēģināt attīstīt savu radošo potenciālu juveliermākslas veidā. Apskatāmās tēmas ietver tādas tēmas, kā juveliermākslas vēsture, materiālu iedalījums, to īpašības, metālapstrādes tehnikas un paņēmieni, dārgakmeņi, pusdārgakmeņi.

Uzdodiet jautājumus un piesakieties.

Darbagalda iespējas

Mūsu mākslinieku darbnīcas iespējas piedāvā juveliera vietas cilvēkiem ar, vai bez priekšzināšanām. Vieta sastāv no specializēta juvelieru galda un tam nepieciešamā aprīkojuma. Darbagalda īre ietver darbnīcas lielo instrumentu izmantošanas iespējas un pilnveidošanos radošās attīstības jomā kopā ar mūsu salona radošo kolektīvu.


• Juveliera amata apgūšana

Nodrošinām visu nepieciešamo juveliermākslas aroda apgūšanai. Iespēja balstīta uz zeļļa kvalifikācijas nodrošināšanu un piešķiršanu juveliera aroda apguvējiem kvalificēta meistara vadībā.