<script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-34408214-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); </script>

Par Mums

Leģenda vēsta, ka zelts ir mirušo zvaigžņu dvēseles. Savukārt - sudrabs - to gars. Zelta siltums ir saules krāsā, tāpēc, ka dvēselēs mājo miljardiem gadu sena mīlestība. Turpretī, zvaigznes gars naktīs staigā pa mēness apskaidrības un atmiņu ceļu, tādēļ sudrabs ieguvis gaišu nokrāsu.

Lai ko izvēlētos cilvēks – zeltu vai sudrabu, zvaigznes spēks ir ar viņu.

RARO ir īpašs rotu dizaina zīmols, kas sevī ietver dažādus juveliermākslas risinājumus. Mūsu darbības virzieni saistīti ar jaunu ideju izstrādi, darbojamies ar visa veida dārgmetāliem un dārgakmeņiem. Mūsu savstarpējās sadarbības ceļā spēsim piedāvāt dažādus pakalpojumus.

Strādājam ar jaunradi, kas šobrīd ir pieejama oriģināldarbu veidā, kā arī ir iespēja sadarboties, lai rastu risinājumu pavisam individuāla darba izstrādei.

RARO vadošā māksliniece - juveliere Ranta Roga rotas izstrādā īpaši rūpīgi un ar individuālu pieeju! Katrs juvelierizstrādājums ir oriģināls un vienā eksemplārā. Mākslinieces ideoloģija: "Katrs cilvēks ir unikāls un katram ir jānēsā sev izmeklēta rota!"

Veikalā ir pieejami dažādi Latvijā ražoti sagatavju veidi. Ražotne piedāvā izstrādāt speciālu, jūsu vēlmēm atbilstošu risinājumu.

Pieņemam juvelierizstrādājumus uz labošanu vai korekcijām.

Darbus izsūtam pa visu Latviju un ārvalstīm.