<script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-34408214-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); </script>

Piegādes informācija

PIEGĀDE

Piedāvājam četrus piegādes veidus, kurus Jums būs iespēja izvēlēties veicot pasūtījumu.

 

pasta stacija“Pasta Stacija” pakomāti. Cena 5 eiro. Standarta piegādes ilgums 1-3 DARBA dienas, bet noteikti jāņem vērā apstākļi, kas piegādi var aizkavēt – svētku dienas, brīvdienas u.t.t.

Pakomāti atrodas šādās pilsētās: Rīga, Aizkraukle, Alūksne, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Dreiliņi, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Kuldīga, Ķekava, Liepāja, Limbaži, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Sigulda, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils.

Sīkāk par “Pasta stacijas” pakalpojumiem lasiet www.pastastacija.lv

 

omniva“Omniva” pakomāti. Cena 5 eiro. Standarta piegādes ilgums 1-3 DARBA dienas, bet noteikti jāņem vērā apstākļi, kas piegādi var aizkavēt – svētku dienas, brīvdienas u.t.t

Pakomāti atrodas šādās pilsētās: Rīgā, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Ogrē, Rēzeknē, Saldū, Siguldā, Talsos, Tukumā, Valmierā, Ventspilī.

Sīkāk par “Omniva” pakalpojumiem lasiet www.omniva.lv

 

latvijas pasts“Latvijas pasta” pakalpojumi. Cena 5 eiro. Piegādes ilgums 2-3 DARBA dienas, bet noteikti jāņem vērā apstākļi, kas piegādi var aizkavēt – svētku dienas, brīvdienas u.t.t. Pie pasūtījuma norādiet pilnu savu dzīvesvietas adresi, kas atrodas Latvijas teritorijā.

 

Saņemšana uz vietas Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 6 piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt paši un nemaksāt par piegādi. Veicot pasūtījumu atzīmējiet, ka nāksiet precei pakaļ paši uz mūsu veikalu Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 6. Pasūtījuma noformēšanas ilgums ir līdz vienai darba dienai no pasūtījuma apstiprināšanas mirkļa. Gadījumos, ja vēlaties preci saņemt steidzami lūdzam to norādīt piezīmēs pie pasūtījuma noformēšanas, lai ar to varam rēķināties.

 

Eksprespasts, izmantojot Latvijas Pasta”  un sadarbības partneru plašo piegādes tīklu, spēj nogādāt sūtījumus ātri un droši vistālākajā pasaules punktā. Tiek piedāvāta daudzveidīga sūtījumu piegāžu sistēma ar vairākām papildus iespējām. Par izcenojumiem un iespējamām Eksprespasta iespējām jautāt privāti. Iespējamās izmaksas Latvijas valsts teritorijā ir aptuveni 10 eiro.

 

TERMIŅI

Visas preces, kas atrodas šajā interneta veikalā atrodas uz vietas mūsu veikalā. Ja vien pie preces nav atsevišķa piezīme, kas norāda, ka prece ir uz pasūtījumu. Piegādes ātrums atkarīgs no izvēlētā piegādes veida, un laika, kad ir saņemts maksājums par produktu.

Termiņi Latvijā:

Preces, kas atrodas uz vietas ar pastastacija.lv vai omniva.lv pakomātiem tiek piegādātas 2-3 DARBA dienu laikā (neskaitot klāt sestdienas, svētdienas un svētku dienas), ja klients izvēlas piegādi ar Latvijas pasta starpniecību Latvijas teritorijā, to piegāde atkarīga no Latvijas pasta darbības ātruma, vidēji 3 DARBA dienas.

Termiņi pasaulē:

Lai nodrošinātu piegādes iespējas visā pasaulē izmantojam “VAS Latvijas Pasts” pakalpojumus. Pakalpojuma ātrums atkarīgs no galapunkta attāluma. Sūtījumi uz attālākiem pasaules reģioniem parasti neilgst vairāk par 2-3 nedēļām. Sīkāk: www.pasts.lv

 

 

 

Preču izcelsme: Preces tiek darinātas uz vieta mūsu juvelierizstrādājumu darbnīcā, Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 6. Informāciju par preču jauninājumiem varat uzzināt sekojot mums sociālajos tīklos: www.draugiem.lv/www.raro.lv/un facebook.com oficiālajās lapās.