<script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-34408214-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); </script>

Sudraba un dzintara kulons "Kodols"

Sudraba un dzintara kulons "Kodols"

Preces kods:
Pieejamība:
Ir pieejams
Cena: 760.00€ Bez Nodokļa: 760.00€
Apraksts

Garums 85mm, Platums 50mm

Svars: 81,57 g

Dzintara svars: 30 g

Akmens: dzintars

Materiāls: Sudrabs 925 prove

Kulona nosaukums ir "KODOLS", katra cilvēka kodols ir gaisma.

Viss kaut kur sākas. No sēklas nāk dzīvība, ja tai tic - tā aug ķērpis, plūme un cilvēks. No idejas aug mērķis - tā top mājas, tilti un debesskrāpji. Gaisma dzimst dziļi. Aiz ribām vai dvēseles. Sirds priekškambara. Tā rodas no kā stiprāka par sēklu, kā stiprāka par ideju. No valgas zemes, no plēsta akmens, no mūžīgās uguns - Tevī un manī dzimst gaisma. Tā rodama, kad drosme vērties savā veidolā, kur sakņo tava būtība paša kodolā.

 

Daudzu valstu mitoloģijā pastāv ticējums, ka dzintara gabalos dzīvo gari. Senajā Grieķijā uzskatīja, ka dzintaram piemīt Venēras īpašības un Saules spēks. Dzintara gabali, kuros ieslēgti kukaiņi vai lapas, tika uzskatīti par spēcīgiem maģijas instrumentiem, spējīgiem darīt gan labas, gan ļaunas lietas. Maģiskās dzintara īpašības ir gan daudzveidīgas, gan ārstnieciskas. Piemēram, dzintara krelles jānēsā barojošajām mātēm, lai mazulim veidojas jautrs un labs raksturs. Neapstrādāta dzintara gabals jāliek blakus spilvenam, lai atbaidītu ļaunos garus miega laikā, kad cilvēks ir īpaši neaizsargāts. Dzintars ir spējīgs mierināt bēdās nonākušos cilvēkus, tas dod atvieglojumu un cerību. Mājokļa aizsardzībai no ugunsgrēka un zibens ir jāglabā dzintara priekšmeti mājās.

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmiPiezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!

Slikts            Labs

Atslēgas vardi: