<script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-34408214-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); </script>

Oriģināldarbi

Šajā sadaļā ir apskatāmi un nopērkami RARO radītie orģināldarbi. Ir iespēja ar mums sazināties un vienoties individuāli veidotu pasūtijumu pēc jūsu vēlmēm.

Kārtot pēc:
Rādīt:
Rādīt: Sarakstā Režģī
 • Sudraba un dzintara kulons "Kodols"
  Garums 85mm, Platums 50mm Svars: 81,57 g Dzintara svars: 30 g Akmens: dzintars Materiāls: Sudrabs 925 prove Kulona nosaukums ir "KODOLS", katra cilvēka kodols ir gaisma. Viss kaut kur sākas. No sēklas nāk dzīvība, ja tai tic - tā aug ķērpis, plūme un cilvēks. No idejas au..
  Bez nodokļa: 760.00€ 760.00€
 • Sudraba gredzens ar Ametistu un pavasara ziediem
  Izmērs: 20-22 Svars: 25,95 g Akmens: Ametists 31x23mm   Ametists tiek izmantots pret bezmiegu, izmanto kā talismanu pret burvestībām, ļaunām domām, uzlabo garastāvokli, veicina intuitīvo domāšanu, palielina enerģētisko rezervi, pazemina stresu, palīdz pret bezmiegu. Akmens tā..
  Bez nodokļa: 800.00€ 800.00€
 • Sudraba auskari ar ametistu
  Izmērs: 17,5 Svars: 8,58g Auskaru parametri: akmens 5 mm, izmēri 23,5 mm Akmens: Ametists   Ametists tiek izmantots pret bezmiegu, izmanto kā talismanu pret burvestībām, ļaunām domām, uzlabo garastāvokli, veicina intuitīvo domāšanu, palielina enerģētisko rezervi, pazemina ..
  Bez nodokļa: 90.00€ 90.00€
 • Sudraba gredzens ar Ametistu
  Izmērs: 17,5 Svars: 8,58g Gredzena parametri: akmens 5 mm, augšas izmēri 23,5 mm Akmens: Ametists   Ametists tiek izmantots pret bezmiegu, izmanto kā talismanu pret burvestībām, ļaunām domām, uzlabo garastāvokli, veicina intuitīvo domāšanu, palielina enerģētisko rez..
  Bez nodokļa: 85.00€ 85.00€
 • Sudraba gredzens ar Ametistu
  Izmērs: 19 Svars: 23,02 g Gredzena parametri: platums 12mm, akmens 19x13mm, augšas izmēri 47x24mm Akmens: Ametists   Ametists tiek izmantots pret bezmiegu, izmanto kā talismanu pret burvestībām, ļaunām domām, uzlabo garastāvokli, veicina intuitīvo domāšanu, palielin..
  Bez nodokļa: 250.00€ 250.00€
 • Sudraba kaklasaites saspraude"Ozols"
  Izmērs:  16x7mm, Lapas izmērs 25x12mm Svars: 9 g Materiāls: Sudrabs 925 prove Iegādājoties komplektā ar aproču pogām, cena samazinās.   Ozols ir Dieva koks. Ozoli piepilda Dieva gribu nesot pasaulei visas vajadzīgās enerģijas. Tie ir cildeni un viedi koki. Vīri&sca..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • Sudraba aproču pogas "Ozols"
  Izmērs: Lapas izmērs 25x12mm Svars: 11 g Materiāls: Sudrabs 925 prove Iegādājoties komplektā ar kaklasaites saspraudi cena samazinās.   Ozols ir Dieva koks. Ozoli piepilda Dieva gribu nesot pasaulei visas vajadzīgās enerģijas. Tie ir cildeni un viedi koki. Vīrišķ..
  Bez nodokļa: 80.00€ 80.00€
 • Sudraba un ādas rokassprādze "Pīlādzis"
  Garums: 19cm (garumu ir iespējams pielāgot. Norādiet sev vēlamo garumu pie pasūtījuma veikšanas) Svars: 5.5g g Materiāls: Sudrabs 925 prove, āda   Pīlādzis dziedina un dod spēku visiem, kas mīl. Pīlādzis ir Dievišķās varas pārstāvis Zemes virsū. Tas ir arī ģimenes..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • Sudraba un ādas rokassprādze "Kļava"
  Garums: 19cm (garumu ir iespējams pielāgot. Norādiet sev vēlamo garumu pie pasūtījuma veikšanas) Svars: 5.5g g Materiāls: Sudrabs 925 prove, āda   Kļava ir maigs, enerģiju dodošs koks. Tā nes mieru un mīlestību. Viņa ļoti grib palīdzēt visiem atrast savu īsto un v..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • Sudraba un ādas rokassprādze "Ozols"
  Garums: 19cm (garumu ir iespējams pielāgot. Norādiet sev vēlamo garumu pie pasūtījuma veikšanas) Svars: 5.5g g Materiāls: Sudrabs 925 prove, āda   Ozols ir Dieva koks. Ozoli piepilda Dieva gribu nesot pasaulei visas vajadzīgās enerģijas. Tie ir cildeni un viedi koki..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • Sudraba auskari ar ametistu
  Garums: 4 cm Svars: 4,84 g Akmens: Ametists - 10mm Materiāls: Sudrabs 925 prove Ametists tiek izmantots pret bezmiegu, izmanto kā talismanu pret burvestībām, ļaunām domām, uzlabo garastāvokli, veicina intuitīvo domāšanu, palielina enerģētisko rezervi, pazemina stresu, palīdz pret ..
  Bez nodokļa: 35.00€ 35.00€
 • Sudraba auskari ar karneolu un Māras krustu
  Garums: 4 cm Svars: 12 g Akmens: Serdoliks (Karneols) - 15mm Materiāls: Sudrabs 925 prove Serdoliks vairo enerģiju, pasargā no negatīvām vibrācijām, palīdz izvairīties no trūkuma, vairo humora izjūtu, savalda dusmas, kā arī palielina apetīti. Šis akmens nes auglību, vairo domu ska..
  Bez nodokļa: 65.00€ 65.00€
 • Sudraba gredzens ar granātu
  Izmērs: 17 Svars: 8,38 g Platums gredzenam: 11,8 mm Akmens: Granāts - 3mm   Granāts vairo cilvēka pašcieņu. Tas sargā cilvēku ceļojumu laikā, stiprina draudzību, veicina veiksmi biznesā. Atvaira negatīvo enerģiju, vairo drosmi un pārliecību, aizsargā no depresijas un melan...&nbs..
  Bez nodokļa: 85.00€ 85.00€
 • Sudraba kaklarota ar nefrītu
  Pastāv leģenda, ka nefrīts radies no Budas prieka asarām. Nefrīts ir pilns ar mīlestības enerģiju, tas palīdz prātam pieņemt ātrus un pareizus lēmumus. Nefrītu lieto, lai piesaistītu mīlestību un bagātību, tas pasargā no negadījumiem un neveiksmēm...
  Bez nodokļa: 80.00€ 80.00€
 • Sudraba kulons ar kvarcu
  Kvarcs ir vienkāršs, bet spēcīgs akmens. Kvarcu izmanto citu akmeņu darbības pastiprināšanai...
  Bez nodokļa: 40.00€ 40.00€
 • Sudraba auskari ar kvarcu
  Kvarcs ir vienkāršs, bet spēcīgs akmens. Kvarcu izmanto citu akmeņu darbības pastiprināšanai...
  Bez nodokļa: 65.00€ 65.00€
 • Sudraba kulons ar pērli
  Pērle simbolizē mīlestību, veiksmi un laimi.Pērle novērš emocionālu nelīdzsvarotību. Tā ietekmē sirds čakru, ārstē kuņģi, liesu, zarnu traktu un čūlas problēmas.Tiek uzskatīts, ka pērle palīdz paskatīties uz sevi no malas un celt pašcieņu. Tas ir pieticības, nevainības, tīrības un tikumības simbols...
  Bez nodokļa: 40.00€ 40.00€
 • Sudraba kulons ar jašmu
  Jašma ir stabilitātes akmens. Jašma pasargā no negatīvām lietām, mazina emocionālo stresu. Sargā no ļaunas acs, atnes laimi, attīsta intelektu, uzlabo atmiņu, atjauno organisma spēkus. Jašma vairo pārliecību izteikties un personīgo neatkarību. Šis akmens attīra asinis, veicina gremošanas procesu, no..
  Bez nodokļa: 40.00€ 40.00€
 • Sudraba kulons ar zaļo ametistu
  Ametists tiek izmantots pret bezmiegu, izmanto kā talismanu pret burvestībām, ļaunām domām, uzlabo garastāvokli, veicina intuitīvo domāšanu, palielina enerģētisko rezervi, pazemina stresu, palīdz pret bezmiegu. Akmens tā nēsātājiem palīdz saglabāt sirdsmieru, piesaista mīlestību un veiksmi...
  Bez nodokļa: 80.00€ 80.00€
 • Sudraba kulons ar rozā kvarcu
  Rozā kvarcs simbolizē mīlestību. To nēsā, lai piesaistītu mīlestību, to dāvina, lai demonstrētu savu mīlestību un atzinību. Palīdz celt pašnovērtējumu, radīt emocionālu līdzsvaru, nokārtot draudzīgas attiecības, veicina izveseļošanās procesu..
  Bez nodokļa: 55.00€ 55.00€
 • Šungīta rokassprādze
  Šungīta fizisko un enerģētisko spēju atklāšana ir apbalvota ar Nobela prēmiju Ķīmijā 1996. gadā. Akmenim mijiedarbojoties ar elektromagnētisko lauku piemīt dažāda veida radiāciju absorbcijas spēja, kā, piemēram uz elektromegētiskajiem laukiem, kur šungītu var izmantot kā aizsarbrajeru. Šungīta..
  Bez nodokļa: 85.00€ 85.00€
 • Apročupogas ar Šungītu
  Šungīta fizisko un enerģētisko spēju atklāšana ir apbalvota ar Nobela prēmiju Ķīmijā 1996. gadā. Akmenim mijiedarbojoties ar elektromagnētisko lauku piemīt dažāda veida radiāciju absorbcijas spēja, kā, piemēram uz elektromegētiskajiem laukiem, kur šungītu var izmantot kā aizsarbrajeru. Šungīta a..
  Bez nodokļa: 90.00€ 90.00€
 • Sudraba kaklarota "Kustībā"
  Labradorīts ir spēcīgs akmens, kas palīdz redzēt skaidrāk, izprast savus sapņus un mērķus. Tas nostiprina intuīciju, stimulē iztēli un entuziasmu, palīdz ģenerēt jaunas idejas.   Turmalīns regulē asinsspiedienu, palielina radošos spēkus, atjauno emocionālo līdzsvaru, vairo kaisli, dzīves mīlestību..
  Bez nodokļa: 1,650.00€ 1,650.00€
 • Gredzens ar Lazurītu
  Lazurīts tiek saistīts ar pašpārliecinātību, taisnīgumu, atklātību. Tas ir sens fiziskās un mentālās veselības akmens, kas veicina garīgu dziedināšanu, prāta mieru un gribasspēku, paaugstina fiziskās spējas un morālo izaugsmi. Tiek uzskatīts, ka lazurīts palīdz garīgās atveseļošanās laikā, veicina r..
  Bez nodokļa: 57.85€ 70.00€
 • Rokassprādze ar Tīģeraci un Karneolu
  Serdoliks ir kalcedona paveids. Šim akmenim ir sena vēsture, tas ticis uzskatīts par dižciltīgo akmeni, cilvēki ar augstu sociālo statusu bieži tika apglabāti kopā ar serdoliku. Serdoliks vairo enerģiju, pasargā no negatīvām vibrācijām, palīdz izvairīties no trūkuma, vairo humora izjūtu, savalda du..
  Bez nodokļa: 95.00€ 95.00€
 • Kaklarota ar Pērlēm un Lazurītu
  PĒRLE Pērle simbolizē mīlestību, veiksmi un laimi.Pērle novērš emocionālu nelīdzsvarotību. Tā ietekmē sirds čakru, ārstē kuņģi, liesu, zarnu traktu un čūlas problēmas. Tiek uzskatīts, ka pērle palīdz paskatīties uz sevi no malas un celt pašcieņu. Tas ir pieticības, nevainības, tīrības un tikumības..
  Bez nodokļa: 165.00€ 165.00€
 • Rokassprādze ar mēness akmeni
  Mēnessakmens  nes veiksmi, palīdz nākotnes paredzēšanā, vairo intuīciju, sekmē iedvesmu, nes veiksmi gan mīlestībā, gan biznesā, pasargā gan uz zemes, gan uz ūdens. Visspēcīgākā mēnessakmens darbība ir pilnmēness laikā. Mēnessakmens tiek nēsāts, lai vairotu pozitīvās emocijas, tai pašā laikā nomi..
  Bez nodokļa: 30.00€ 30.00€
 • Kaklarota ar Mēness akmeni
  Mēnessakmens ir ļoti vērtīgs dārgakmens sekojošu iemeslu dēļ: tas nes veiksmi, palīdz nākotnes paredzēšanā, vairo intuīciju, sekmē iedvesmu, nes veiksmi gan mīlestībā, gan biznesā, pasargā gan uz zemes, gan uz ūdens. Visspēcīgākā mēnessakmens darbība ir pilnmēness laikā. Mēnessakmens tiek nēsāts,..
  Bez nodokļa: 49.59€ 60.00€
 • Auskari ar Karneolu un Tirkīzu
  Tirkīzs ir viens no senākajiem aizsardzības simboliem, senajās kultūrās uzskatīts arī par bagātības simbolu. Labam draugam dāvināts tirkīzs tam nesīs veiksmi un pasargās no negatīvās enerģijas. Tirkīzs simbolizē draudzību. Nes mieru mājā. Tas ir ļoti nozīmīgs un personīgs akmens tā valkātā..
  Bez nodokļa: 49.59€ 60.00€
 • Auskari "Saulriets"
  Islāma ticībā ahāts tiek uzskatīts par ļoti vērtīgu dārgakmeni. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka ahāta gredzena nēsātājs ir pasargāts no dažādām nelaimēm, tas dzīvo ilgu mūžu. Citās reliģijās tiek uzskatīts, ka ahāts ārstē skorpionu un čūsku dzēlienus, nomierina ķermeni, prātu un dvēseli, palīdz iz..
  Bez nodokļa: 86.78€ 105.00€
 • Sudraba kulons "Atgriešanās"
  Sudrabs 925 prove Svars 2.05 g Izmērs 21x14.5mm..
  Bez nodokļa: 20.00€ 20.00€
 • Sudraba gredzens "Atgriešanās"
  Sudrabs 925 prove Svars 4.02g Izmērs 17.8 mm..
  Bez nodokļa: 35.00€ 35.00€
 • Sudraba auskari "Atgriešanās"
  Sudrabs 925 prove Svars 4.6g Diametrs 14.5mm ..
  Bez nodokļa: 30.00€ 30.00€
 • Sudraba kulons "Pakavs"
  Senāk, ja cilvēkam uz ceļa gadījās atrast pakavu, tas nozīmēja drošu veiksmi. Pakavs aizsargā un piesaista veiksmi, bagātību un labklājību. ..
  Bez nodokļa: 25.00€ 25.00€
 • Sudraba kulons "Eņģelis"
  Vārds eņģelis sengrieķu valodā nozīmē - vēstnesis, sūtnis. Eņģeļi ir ļaužu un fiziskās pasaules aizbildņi. Eņģelis ir uzticības, garīguma un ticības simbols. ..
  Bez nodokļa: 25.00€ 25.00€
 • Sudraba kulons "Pārsla(Zvaigzne)"
  Zvaigznes ir trešais svarīgākais debess spīdeklis, kam ir būtiska nozīme tumsas un pazemes spēku atvairīšanā. Zvaigzne sargā no ļauna. Zvaigžņu sega naktī sargā gulētāja dvēseli.  ..
  Bez nodokļa: 25.00€ 25.00€
 • Kaklasaites saspraude "Dzintars"
  Daudzu valstu mitoloģijā pastāv ticējums, ka dzintara gabalos dzīvo gari. Senajā Grieķijā uzskatīja, ka dzintaram piemīt Venēras īpašības un Saules spēks. Dzintara gabali, kuros ieslēgti kukaiņi vai lapas, tika uzskatīti par spēcīgiem maģijas instrumentiem, spējīgiem darīt gan labas, gan ļaunas liet..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • Kaklasaites saspraude "Jumis"
  Jumis - Zemes un tās auglības simbols, dzīvības sākums. Jumis – sena druvu auglības dievība latviešu mitoloģijā. Vārda „Jumis” izcelsme rodama senajā sanskrita valodā- tā nozīme ir dvīnis- auglības, pārpilnības, laimes un veiksmes simbols. Par Jumja mājvietu tiek uzskatīti gan divi kopā saauguši zie..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • Kaklasaites saspraude "Māras krusts"
  Māras krusts jeb krustu krusts – uguns un tās robežsituāciju simbols. Tā ir laimes un mīlas zīme.Aizsargā valkātāju no ļauniem gariem. Zīme cieši saistīta ar uguni, māju, auglību. Sendienās šo zīmi parasti uzvilka maizes klaipam vai vakaros pelnu kopiņai, tādēļ zīme saukta par uguns krustu. Tā kā Mā..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • Kaklasaites saspraude "Ūsiņš"
  Ūsiņš - Dzīvības zīme. Ļoti spēcīga aizsardzības zīme. Tika vilkta gan šūpuļos, gan uz sliekšņiem, gan citur. Eksperimentāli noteikts, ka šī zīme spēj neitralizēt arī kādu daļu no kaitīgā starojuma struktūras. Šī zīme dod arī spēku vārgajiem, dziedē slimības un stiprina savienības. Labvēlīgs mājlopi..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • Apročpogas "Jumis"
  Jumis - Zemes un tās auglības simbols, dzīvības sākums. Jumis – sena druvu auglības dievība latviešu mitoloģijā. Vārda „Jumis” izcelsme rodama senajā sanskrita valodā- tā nozīme ir dvīnis- auglības, pārpilnības, laimes un veiksmes simbols. Par Jumja mājvietu tiek uzskatīti gan divi kopā saauguši zie..
  Bez nodokļa: 80.00€ 80.00€
 • Apročpogas "Māras krusts"
  Māras krusts jeb krustu krusts – uguns un tās robežsituāciju simbols. Tā ir laimes un mīlas zīme.Aizsargā valkātāju no ļauniem gariem. Zīme cieši saistīta ar uguni, māju, auglību. Sendienās šo zīmi parasti uzvilka maizes klaipam vai vakaros pelnu kopiņai, tādēļ zīme saukta par uguns krustu. Tā kā Mā..
  Bez nodokļa: 80.00€ 80.00€
 • Apročpogas "Ūsiņš"
   Ūsiņš - Dzīvības zīme. Ļoti spēcīga aizsardzības zīme. Tika vilkta gan šūpuļos, gan uz sliekšņiem, gan citur. Eksperimentāli noteikts, ka šī zīme spēj neitralizēt arī kādu daļu no kaitīgā starojuma struktūras. Šī zīme dod arī spēku vārgajiem, dziedē slimības un stiprina savienības. Labvēlīgs mājl..
  Bez nodokļa: 80.00€ 80.00€
 • "Kļava"
  Kļava ir maigs, enerģiju dodošs koks. Tā nes mieru un mīlestību. Viņa ļoti grib palīdzēt visiem atrast savu īsto un vienīgo, atrast harmoniju un mīlestību pašam sevī. Viņa palīdzēs arī sakārtot attiecības darbā un ģimenē. Kļava palīdzēs ātrāk atbrīvoties no slimības vai atvie..
  Bez nodokļa: 50.00€ 50.00€
 • "Ozols"
  Ozols ir Dieva koks. Ozoli piepilda Dieva gribu nesot pasaulei visas vajadzīgās enerģijas. Tie ir cildeni un viedi koki. Vīrišķās un zelta enerģijas nesēji.   Tas ir koks, kas var ļoti daudz. Cilvēks, kas pastāvējis pie ozola, iegūst domu apskaidrību.   Ozols spēj sev..
  Bez nodokļa: 50.00€ 50.00€
 • "Pīlādzis"
  Pīlādzis dziedina un dod spēku visiem, kas mīl. Pīlādzis ir Dievišķās varas pārstāvis Zemes virsū. Tas ir arī ģimenes miera un laimes simbols. Viens no mūsu tautas maģiskajiem kokiem, kurš spējīgs atvairīt ļaunuma iedarbību.  Attīra un sargā miesu, garu un dvēseli. ..
  Bez nodokļa: 50.00€ 50.00€
 • Sudraba kulons ar dzintaru "Gaiss"
  Gaiss – sniedz iedvesmu un dziņu izzināt. Gaisa stihijā dzimušie ( Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs) ir sabiedriski un dzīvespriecīgi. Šis kulons jānēsā tiem, kas dzimuši Gaisa zīmē, vai tiem, kam pietrūkst virzītājspēka uz zināšanām un sabiedriskuma...
  Bez nodokļa: 85.00€ 85.00€
  Balstīts uz 1 atsauksmēm.
 • Sudraba kulons ar dzintaru "Zeme"
  Zeme – rāda neatlaidīgu dzelzs gribu. Zemes stihijā dzimušie (Vērsis, Jaunava, Mežāzis) ir praktiski un neatlaidīgi. Šis kulons jānēsā tiem, kas dzimuši Zemes zīmē vai tiem, kam pietrūkst stipra gribasspēka, lai pabeigtu iesākto...
  Bez nodokļa: 85.00€ 85.00€
 • Sudraba kulons ar dzintaru "Ūdens"
  Ūdens – veido zempaziņas viedās gudrības avotu. Ūdens  stihijā dzimušie (Vēzis, Skorpions, Zivis) ir apveltīti ar izcilu intuīciju un mākssliniecisku redzējumu. Šis kulons jānēsā tiem, kas dzimuši Ūdens zīmē vai tiem, kas vēlas iejusties tuvākā pārdzīvojumos vai attīstīt sevī dzīvesgudru mākslinieku..
  Bez nodokļa: 85.00€ 85.00€
 • Sudraba kulons ar dzintaru "Uguns"
  Uguns – apvieno spēkus, kas spēj ārdīt un radīt. Uguns stihijā dzimušie (Auns, Strēlnieks, Lauva) ir drosmīgi un bieži rāda citiem ceļu. Šis kulons jānēsā tiem, kas dzimuši Uguns zīmē vai tiem, kam pietrūkst drosmes un uzdrīkstēšanās piepildīt savu sapni...
  Bez nodokļa: 85.00€ 85.00€