<script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-34408214-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); </script>

Kaklarotas

Mūsu izgatavotās kaklarotas, ļaus justies pamanītai jebkurā pasākumā. Kaklarotām piemīt īpašība kļūt par centrālo aksesuāru un dominēt pār tērpu. Šādos gadījumos iesakām izvēlēties klasiska piegriezuma un neitrālas krāsas tērpu, lai rota un tērps viens otru nenomāktu. Mūsu piedāvātās kaklarotas tiek izgatavotas vienā eksemplārā un, apmeklējot kādu saviesīgu pasākumu, nebūs jāuztraucas par to, ka pretī nāks dāma, ar šādu pašu rotu. Vīrieši šādās situācijās mēdz kļūt par labākajiem draugiem, taču sieviešu pasaulē tas nozīmē sabojātu vakaru sliktu garastāvokli.

Vairāk

Kārtot pēc:
Rādīt:
Rādīt: Sarakstā Režģī
 • Sudraba kaklarota ar nefrītu
  Pastāv leģenda, ka nefrīts radies no Budas prieka asarām. Nefrīts ir pilns ar mīlestības enerģiju, tas palīdz prātam pieņemt ātrus un pareizus lēmumus. Nefrītu lieto, lai piesaistītu mīlestību un bagātību, tas pasargā no negadījumiem un neveiksmēm...
  Bez nodokļa: 80.00€ 80.00€
 • Sudraba kaklarota "Kustībā"
  Labradorīts ir spēcīgs akmens, kas palīdz redzēt skaidrāk, izprast savus sapņus un mērķus. Tas nostiprina intuīciju, stimulē iztēli un entuziasmu, palīdz ģenerēt jaunas idejas.   Turmalīns regulē asinsspiedienu, palielina radošos spēkus, atjauno emocionālo līdzsvaru, vairo kaisli, dzīves mīlestību..
  Bez nodokļa: 1,650.00€ 1,650.00€
 • Kaklarota ar Pērlēm un Lazurītu
  PĒRLE Pērle simbolizē mīlestību, veiksmi un laimi.Pērle novērš emocionālu nelīdzsvarotību. Tā ietekmē sirds čakru, ārstē kuņģi, liesu, zarnu traktu un čūlas problēmas. Tiek uzskatīts, ka pērle palīdz paskatīties uz sevi no malas un celt pašcieņu. Tas ir pieticības, nevainības, tīrības un tikumības..
  Bez nodokļa: 165.00€ 165.00€
 • Kaklarota ar Mēness akmeni
  Mēnessakmens ir ļoti vērtīgs dārgakmens sekojošu iemeslu dēļ: tas nes veiksmi, palīdz nākotnes paredzēšanā, vairo intuīciju, sekmē iedvesmu, nes veiksmi gan mīlestībā, gan biznesā, pasargā gan uz zemes, gan uz ūdens. Visspēcīgākā mēnessakmens darbība ir pilnmēness laikā. Mēnessakmens tiek nēsāts,..
  Bez nodokļa: 49.59€ 60.00€
 • "Kļava"
  Kļava ir maigs, enerģiju dodošs koks. Tā nes mieru un mīlestību. Viņa ļoti grib palīdzēt visiem atrast savu īsto un vienīgo, atrast harmoniju un mīlestību pašam sevī. Viņa palīdzēs arī sakārtot attiecības darbā un ģimenē. Kļava palīdzēs ātrāk atbrīvoties no slimības vai atvie..
  Bez nodokļa: 50.00€ 50.00€
 • "Ozols"
  Ozols ir Dieva koks. Ozoli piepilda Dieva gribu nesot pasaulei visas vajadzīgās enerģijas. Tie ir cildeni un viedi koki. Vīrišķās un zelta enerģijas nesēji.   Tas ir koks, kas var ļoti daudz. Cilvēks, kas pastāvējis pie ozola, iegūst domu apskaidrību.   Ozols spēj sev..
  Bez nodokļa: 50.00€ 50.00€
 • "Pīlādzis"
  Pīlādzis dziedina un dod spēku visiem, kas mīl. Pīlādzis ir Dievišķās varas pārstāvis Zemes virsū. Tas ir arī ģimenes miera un laimes simbols. Viens no mūsu tautas maģiskajiem kokiem, kurš spējīgs atvairīt ļaunuma iedarbību.  Attīra un sargā miesu, garu un dvēseli. ..
  Bez nodokļa: 50.00€ 50.00€