<script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-34408214-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); </script>

Rokassprādzes

Rokassprādzes savā rotas lietu kolekcijā labprāt iekļauj jebkura sieviete, kurai ikdienā netraucē tas, ka ap roku ir aplikts ne tikai pulkstenis. Protams, rokassprādzes var izmantot tikai svarīgos pasākumos un saviesīgās pasēdēšanās, tādējādi akcentējot ne tikai savu tērpu, bet arī personību. Juvelierizstrādājumi, tajā skaitā arī rokassprādzes ir lielisks aksesuāru veids ar ko izdaiļot savu ārējo tēlu. Neatkarīgi no tā vai Jūsu rokassprādze būs veidota no plastmasas vai platīna, tā noteikti radīs balansu Jūs tērpā un atstās iespaidu par labu gaumi un līdzsvarotību.

Vairāk

Kārtot pēc:
Rādīt:
Rādīt: Sarakstā Režģī
 • Sudraba un ādas rokassprādze "Pīlādzis"
  Garums: 19cm (garumu ir iespējams pielāgot. Norādiet sev vēlamo garumu pie pasūtījuma veikšanas) Svars: 5.5g g Materiāls: Sudrabs 925 prove, āda   Pīlādzis dziedina un dod spēku visiem, kas mīl. Pīlādzis ir Dievišķās varas pārstāvis Zemes virsū. Tas ir arī ģimenes..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • Sudraba un ādas rokassprādze "Kļava"
  Garums: 19cm (garumu ir iespējams pielāgot. Norādiet sev vēlamo garumu pie pasūtījuma veikšanas) Svars: 5.5g g Materiāls: Sudrabs 925 prove, āda   Kļava ir maigs, enerģiju dodošs koks. Tā nes mieru un mīlestību. Viņa ļoti grib palīdzēt visiem atrast savu īsto un v..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • Sudraba un ādas rokassprādze "Ozols"
  Garums: 19cm (garumu ir iespējams pielāgot. Norādiet sev vēlamo garumu pie pasūtījuma veikšanas) Svars: 5.5g g Materiāls: Sudrabs 925 prove, āda   Ozols ir Dieva koks. Ozoli piepilda Dieva gribu nesot pasaulei visas vajadzīgās enerģijas. Tie ir cildeni un viedi koki..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • Šungīta rokassprādze
  Šungīta fizisko un enerģētisko spēju atklāšana ir apbalvota ar Nobela prēmiju Ķīmijā 1996. gadā. Akmenim mijiedarbojoties ar elektromagnētisko lauku piemīt dažāda veida radiāciju absorbcijas spēja, kā, piemēram uz elektromegētiskajiem laukiem, kur šungītu var izmantot kā aizsarbrajeru. Šungīta..
  Bez nodokļa: 85.00€ 85.00€
 • Rokassprādze ar Tīģeraci un Karneolu
  Serdoliks ir kalcedona paveids. Šim akmenim ir sena vēsture, tas ticis uzskatīts par dižciltīgo akmeni, cilvēki ar augstu sociālo statusu bieži tika apglabāti kopā ar serdoliku. Serdoliks vairo enerģiju, pasargā no negatīvām vibrācijām, palīdz izvairīties no trūkuma, vairo humora izjūtu, savalda du..
  Bez nodokļa: 95.00€ 95.00€
 • Rokassprādze ar mēness akmeni
  Mēnessakmens  nes veiksmi, palīdz nākotnes paredzēšanā, vairo intuīciju, sekmē iedvesmu, nes veiksmi gan mīlestībā, gan biznesā, pasargā gan uz zemes, gan uz ūdens. Visspēcīgākā mēnessakmens darbība ir pilnmēness laikā. Mēnessakmens tiek nēsāts, lai vairotu pozitīvās emocijas, tai pašā laikā nomi..
  Bez nodokļa: 30.00€ 30.00€
 • Rokassprādze
  Ahāts nomierina ķermeni, prātu un dvēseli , piesaista spēku, aizsargā pret sliktiem sapņiem. Tas aizsargā no stresa un enerģijas zaudēšanas. Tas vairo enerģiju, pasargā no negatīvām vibrācijām, palīdz izvairīties no trūkuma, vairo humora izjūtu, savalda dusmas, kā arī palielina apetīti. Šis akmens n..
  Bez nodokļa: 135.17€ 135.17€
 • Rokassprādze
  Pērle simbolizē mīlestību, veiksmi un laimi, palīdz paskatīties uz sevi no malas un celt pašcieņu. Tā ir pieticības, nevainības, tīrības un tikumības simbols.   Ametists tiek izmantots pret bezmiegu, izmanto kā talismanu pret burvestībām, ļaunām domām, uzlabo garastāvokli, veicina intuitīvo domā..
  Bez nodokļa: 120.00€ 120.00€