<script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-34408214-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); </script>

Rudens

Putni aizlidojuši. Kāda reta vārna vai zvirbulis. Aizmaldījies sienāzis sisina, kad novakarē salst ūsas. Klusums. 

Kad pelēki miglas rīti klājas pāri rudens smaržai, pienācis īstais laiks, kad klausīties, kā runā koki.

Klapina  pīlādzis, savas svētītās ogas skarinot vējā. 

Ozols čabina puskailos zarus, solot spēku un vēlību katram, kas to pelnījis.

Kļavu krāsainie sveicieni dzīvespriecīgi piepilda dienas telpu.  Ir koku laiks. 

Koks atcerās. Koks paliek. Koks runā. Senči ticēja draudzībai ar Dabu. Un mums atkal jātic. Jo ticība ir draudzības pamatā. Jo, bagāts tas, kurš saprot. 

Jo - ir koku laiks.

Kārtot pēc:
Rādīt:
Rādīt: Sarakstā Režģī
 • Sudraba un ādas rokassprādze "Pīlādzis"
  Garums: 19cm (garumu ir iespējams pielāgot. Norādiet sev vēlamo garumu pie pasūtījuma veikšanas) Svars: 5.5g g Materiāls: Sudrabs 925 prove, āda   Pīlādzis dziedina un dod spēku visiem, kas mīl. Pīlādzis ir Dievišķās varas pārstāvis Zemes virsū. Tas ir arī ģimenes..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • Sudraba un ādas rokassprādze "Kļava"
  Garums: 19cm (garumu ir iespējams pielāgot. Norādiet sev vēlamo garumu pie pasūtījuma veikšanas) Svars: 5.5g g Materiāls: Sudrabs 925 prove, āda   Kļava ir maigs, enerģiju dodošs koks. Tā nes mieru un mīlestību. Viņa ļoti grib palīdzēt visiem atrast savu īsto un v..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • Sudraba un ādas rokassprādze "Ozols"
  Garums: 19cm (garumu ir iespējams pielāgot. Norādiet sev vēlamo garumu pie pasūtījuma veikšanas) Svars: 5.5g g Materiāls: Sudrabs 925 prove, āda   Ozols ir Dieva koks. Ozoli piepilda Dieva gribu nesot pasaulei visas vajadzīgās enerģijas. Tie ir cildeni un viedi koki..
  Bez nodokļa: 60.00€ 60.00€
 • "Kļava"
  Kļava ir maigs, enerģiju dodošs koks. Tā nes mieru un mīlestību. Viņa ļoti grib palīdzēt visiem atrast savu īsto un vienīgo, atrast harmoniju un mīlestību pašam sevī. Viņa palīdzēs arī sakārtot attiecības darbā un ģimenē. Kļava palīdzēs ātrāk atbrīvoties no slimības vai atvie..
  Bez nodokļa: 50.00€ 50.00€
 • "Ozols"
  Ozols ir Dieva koks. Ozoli piepilda Dieva gribu nesot pasaulei visas vajadzīgās enerģijas. Tie ir cildeni un viedi koki. Vīrišķās un zelta enerģijas nesēji.   Tas ir koks, kas var ļoti daudz. Cilvēks, kas pastāvējis pie ozola, iegūst domu apskaidrību.   Ozols spēj sev..
  Bez nodokļa: 50.00€ 50.00€
 • "Pīlādzis"
  Pīlādzis dziedina un dod spēku visiem, kas mīl. Pīlādzis ir Dievišķās varas pārstāvis Zemes virsū. Tas ir arī ģimenes miera un laimes simbols. Viens no mūsu tautas maģiskajiem kokiem, kurš spējīgs atvairīt ļaunuma iedarbību.  Attīra un sargā miesu, garu un dvēseli. ..
  Bez nodokļa: 50.00€ 50.00€