<script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-34408214-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); </script>

Šungīts

Aizsargājošs, dziedzinošs un attīrošs!

Šungīta akmenim, ir unikāla spēja attīrīt ūdeni no organiskajām komponentēm un strukturēt to, kur akmens salikums ar ūdeni akmens veido lauku, kas pēc savas būtības ir identisks dzīvas šūnas biolaukam. Šungīta filtru izmantošana sākās jau deviņdesmitajos gados, kad tika veikti virkne eksperimentu saistībā ar šungīta ietekmi uz cilvēka ķermeni, kur zinātnieki nonāca pie slēdziena, ka šungīta ūdens var tikt lietots uzturā bez iepriekšējas novārīšanas. Zinātnieku slēdziens ir, ka šungīta ūdens ir pilnīgi netoksisks un tā darbība attīra ūdeni gan molekulārā, gan kvantu līmenī un šungīta unikālo fizisko un enerģētisko spēju atklāšana ir apbalvota ar Nobela prēmiju Ķīmijā 1996. gadā. Šungīts spēj absorbēt tādas organiskās vielas kā spirtus, sveķus, pesticīdus, naftas produktus, pārspējot aktivēto ogli 30 reizes. Bet, galvenais, ka ar šungītu uzlādētais ūdens, kļūst bioloģiski aktīvs- kā ūdens no dabīga avota.

Vairāk

Kārtot pēc:
Rādīt:
Rādīt: Sarakstā Režģī
 • Šungīts ūdenim 300g
  Svars: 300g Iepakojumā ir Šungīts ~4-12 mm ieveitošanai ūdenī.  Šungīta akmenim, ir unikāla spēja attīrīt ūdeni no organiskajām komponentēm un strukturēt to, kur akmens salikums ar ūd... eni akmens veido lauku, kas pēc savas būtības ir identisks dzīvas šūnas biolaukam. Šungīta filtr..
  Bez nodokļa: 15.00€ 15.00€
 • Šungīta uzlīme pret starojumu
  Šungīta fizisko un enerģētisko spēju atklāšana ir apbalvota ar Nobela prēmiju Ķīmijā 1996. gadā. Akmenim mijiedarbojoties ar elektromagnētisko lauku piemīt dažāda veida radiāciju absorbcijas spēja, kā, piemēram uz elektromegētiskajiem laukiem, kur šungītu var izmantot kā aizsarbrajeru. Šungīta..
  Bez nodokļa: 7.50€ 7.50€
 • Šungīta uzlīme pret elektromagnētisko starojumu
  Akmenim mijiedarbojoties ar elektromagnētisko lauku piemīt dažāda veida radiāciju absorbcijas spēja, kā, piemēram, uz elektromegētiskajiem laukiem, kur šungītu var izmantot kā aizsarbrajeru. Cilvēka biolaukam ir elektromagnētiska daba. Mobilo telefonu starojums nomāc biolauku un ietekmē organis..
  Bez nodokļa: 7.50€ 7.50€
 • Šungīta rokassprādze
  Šungīta fizisko un enerģētisko spēju atklāšana ir apbalvota ar Nobela prēmiju Ķīmijā 1996. gadā. Akmenim mijiedarbojoties ar elektromagnētisko lauku piemīt dažāda veida radiāciju absorbcijas spēja, kā, piemēram uz elektromegētiskajiem laukiem, kur šungītu var izmantot kā aizsarbrajeru. Šungīta..
  Bez nodokļa: 85.00€ 85.00€
 • Apročupogas ar Šungītu
  Šungīta fizisko un enerģētisko spēju atklāšana ir apbalvota ar Nobela prēmiju Ķīmijā 1996. gadā. Akmenim mijiedarbojoties ar elektromagnētisko lauku piemīt dažāda veida radiāciju absorbcijas spēja, kā, piemēram uz elektromegētiskajiem laukiem, kur šungītu var izmantot kā aizsarbrajeru. Šungīta a..
  Bez nodokļa: 90.00€ 90.00€
 • Šungīta piramīda 3cm
  Izmērs: 3cm Šungīta akmenim mijiedarbojoties ar elektromagnētisko lauku piemīt dažāda veida radiāciju absorbcijas spēja, kā, piemēram uz elektromegētiskajiem laukiem, kur šungītu var izmantot kā aizsarbrajeru. Šungīta akmens unikālā spēja ir ar savu iedarību pārklāt gandrīz visu - gaisu, ūdeni..
  Bez nodokļa: 12.00€ 12.00€
 • Šungīts ūdenim 100g
  Svars: 100g Iepakojumā ir Šungīts ~4-12 mm ieveitošanai ūdenī Šungīta akmenim, ir unikāla spēja attīrīt ūdeni no organiskajām komponentēm un strukturēt to, kur akmens salikums ar ūdeni akmens veido lauku, kas pēc savas būtības ir identisks dzīvas šūnas biolaukam. Šungīta filtru izmantošana sāk..
  Bez nodokļa: 8.00€ 8.00€